______________________________________________________________________

CELEBRITY / SERIÁLY / FILMY

______________________________________________________________________

PROBÍHÁ REKOSTRUKCE BLOGU

Dysney Channel

19. července 2009 v 22:18
Možná už víte že se nám bude jetix měnit na podzim na DISNEY CHANNEL!!!

Z Jetix ČR se stává Disney Channel

Společnost The Walt Disney Company dnes oznámila, že v České republice mění svůj televizní kanál Jetix na Disney Channel, přední světovou dětskou televizní značku.

Svým zaměřením na dvě cílové skupiny, děti ve věku 2 až 5 a 6 až 14 let a jejich rodiny, poskytne Disney Channel českým divákům podmanivou programovou nabídku zahrnující živá vystoupení hvězd jako Hannah Montana, seriálový hit Phineas a Ferb a filmy z produkce Disney Channel Original Movies Muzikál ze střední a Rocktábor. Kanál zároveň uvede každodenní programový blok Disney Playhouse se spoustou zábavně-naučných pořadů, pro předškolní děti, který bude obsahovat celosvětové hity jako Mickey Mouse Clubhouse a Handy a Manny. Kanál na českém trhu nabídne dabované programy.

Disney Channel programy byly zařazeny do vysílání Jetix v České republice v květnu 2008 , což přispělo k posílení pozice tohoto kanálu. Pořady jako Hannah Montana a Phineas a Ferb pomohly Jetixu meziročně zvýšit sledovanost v České republice o 33%*.

Maciej Bral, viceprezident a generální ředitel Jetix a Disney Channels pro střední a východní Evropu uvádí: "Jsme nadšeni ze spuštění Disney Channel v České republice. Obrovský vliv pořadů Disney Channel na kanále Jetix je jasným ukazatelem požadavku po dětmi řízeném, rodinném obsahu. Těšíme se, že tomuto požadavku vyhovíme a posílíme značku Disney a její spolupráci s dalšími součástmi společnosti Disney tak, aby se stala nesporným vítězem na trhu televizních kanálů pro děti."

Disney Channel Worldwide představuje se svými 98 kanály a/nebo vysílateli ve 167 zemích a 32 jazycích vůbec nejúspěšnější portfolio dětských televizních kanálů na světě. V roce 2008 se Disney Channel umístil na 1. pozici mezi dětskými TV kanály v 17 zemích/oblastech včetně Polska. Majetek Disney Channel se bleskově rozšiřuje na nové trhy po celém světě a hraje klíčovou roli v prezentaci značky Disney novým zákazníkům.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Prosím klikni!! DÍKY

SEM!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama