______________________________________________________________________

CELEBRITY / SERIÁLY / FILMY

______________________________________________________________________

PROBÍHÁ REKOSTRUKCE BLOGU

Americký drak - seriál

Americký drak-úvodní znělka, text, video

14. července 2009 v 20:13 | S@rka
1.Má chlad, i žár nejde do kolen.

Je mlád, má start a je vyvolen

Není pouhým žákem,

on je Americkým Drakem

2. On přemůže dav nepřátel,

uhněte mu radši

dračí chrup, ocas má a chrlí oheň dračí

a dech mu stačí

Americký Drak náš

( ať jsem drak )

3. Americký Drak náš

Americký Drak náš

je to Americký Drak náš

( uč se lítat jak máš )

4. Zkušenosti předá

mu mistr jó děda

Drak abys byl, to je cíl

tak ukaž co si podědil

Americký drak náš

Já jsem D potom R a pak A po něm K

prostě drak

Svýho dědy nejlepší jsem žák, jasný ?

Jakeu makej!
Americký drak-postavy

13. července 2009 v 13:38 | S@rka

Hlavní postavy

  • Jacob"Jake#rquote Luke Long (Dante Basco): Hlavní postava seriálu. Jake je skvělý, uvolněný skateboardista. On se zamiloval do Rose, ale pak zjistil že ona je Lovkyně. Jejich dvojí identity často působí problémy. Běžící roubík zahrnuje zmínku o jeho rozpačitých tajemstvích poskvrnit jeho pověst.
  • Lao Shi (Keone Young): Jakeův dědeček. Lao je čínský drak. Vede elektronický obchod a jeho jediný přítel je pes Fu Dog Jeho pokusy o školení Jakea někdy zaviní více škody než dobra. Jeho jméno je hra na mandarínovi slovo Číňana pro "učitel." V jeho mládí, před jeho prvním střetnutím s Temným Drakem, Jakeův děda byl znán jako Lucky Lao Shi .
  • Fu Dog (John Dimaggio): Fu je 600-let-starý mluvící Shar Pei a Laoův jediný společník. Všichni skrz jeho život on a bezvlasá mluvící kočka hádali se kvůli Fuu amulet rodiny (způsobí slavná neštěstí podél cesty). On je více nemocný módama a trendy než Lao je.
  • Haley Long (Amy Brucknerová): Jakeova inteligentní malá sestra, která také má dračí moci (který být ne plně rozvinutý přesto). Ona vezme pýchu na její schopnost vystavit všechny Jakeových tajemství, včetně jí vlastní, a upozornit na ni vlastnit "dary". Vy normálně jen vidíte malé části její formy draka, takový jako její křídla a ocas. Je tam jen jeden epizoda, do které my se dostaneme vidět její plnou dračí formu.
  • Trixie Carterová (Postrádat Kittii): Jake je nejlepší přítel, kdo je spravedlivý jak skvělý jak on je. Ona je tvrdý módní nadšenec.
  • Arthur "brambor" Spudinski (Charlie Finn): Spud je Jakeův jiný nejlepší přítel a je extrémně loajální a poněkud pomalý. Nicméně, on často přijde s inteligentními věcmi říkat u náhodných časů. On také má celé práce Shakespearea oddaný paměti.
  • Profesor Hans Rotwood (Paul Rugg): Jake je učitel. On má a posedlý zájem na kouzelných zvířatech. Jeho konečný cíl má najít a zachytit kouzelné zvíře ukázat se jednou a pro všechny že oni existují. Profesor Rotwood navrhne sebe jako expert na mýtická zvířata. Jeho znalost kouzelného světa je povrchní a více často než ne, nesprávný.
  • Rose (Mae Whitmanová): Se zvedl, Jake je "bývalá" tlačenice. Thorn Huntsgirl. lovec je neteř a člen Huntsclan. Tam je mateřské znaménko na její pravé palmě a zápěstí se podobat červenému čínskému drakovi. Jake nakonec se dozví o její identitě tajemství jako Huntsgirl.
  • Huntsmaster (Jeff Bennett):Vůdce Huntsclan a Roseův strýc.Jake:
Trixie:


Spud:

Haley:


Rose:Fu:


Lao Shi:

Americký drak

13. července 2009 v 13:08 | S@rka

Americký Drak

Americký Drak:Jake Long je komediálně-akční seriál o Jakeu Longovi, třináctiletém čínsko-americkém chlapci, který se snaží najít rovnováhu mezi svým životem skateborďáka z New Yorku a zároveň zvládnout své mystické síly amerického draka, ochránce všech magických tvorů žijících tajně v lidském světě. Žonglování mezi dědečkovým náročným výcvikem a nástrahami dospívání promění Jakeův život v nekonečnou řadu komických zápletek, zvášt když se ještě ukáže, že holka, která se mu líbí, je chráněnkyní jeho největšího nepřítele. (www.jetix.cz)

 
 

Reklama