______________________________________________________________________

CELEBRITY / SERIÁLY / FILMY

______________________________________________________________________

PROBÍHÁ REKOSTRUKCE BLOGU

High School Musical- film

Monique a Vanessa obrázky

9. listopadu 2009 v 19:07
Vyřazené: Monique a Vanessa a obrázky!!!


Pls kopírujte se zdrojem dííky

Monique Coleman

9. listopadu 2009 v 18:52
Ahojky, tady je takový skrácený životopis Monique Coleman, která vypadla v naší soutěži o Nej disney channel Girl star!! Je to trochu jinou formou a pod tím normálně a celý, kdyby jste to nepřečetli. A kopírujte pls se zdrojem, je to moje výroba!!! Dííky

Adrienne Monique Coleman, přezdívaná Momo, se narodila 13. listopadu 1980 v Orangeburgu v Jižní Karolině, USA. Navštěvovala školy zaměřenou na herectví - Workshop School Theatre of Dramatic Arts, Heathwood Hall Episcopal School a pak chodila na univerzitu DePaul v Chicagu. S hraním začala velmi brzy. Již na škole účinkovala v 15 hrách. V roce 1997 získala Annual Youth Awards za nejlepší výkon ve filmu Ditchdigger's DaughterKopíruj s ikonkou!!(nebo prostě se zdrojem)
Obrázky HSM1

19. července 2009 v 20:30
High school musical

19. července 2009 v 20:23
High School Musical je příběh dvou středoškoláků: Troye Boltona, kapitána basketballového družstva a Gabrielly Montézové, právě přistěhované, stydlivé studentky, která vyniká v matematice a vědě. Společně se účastní školního muzikálu. Navzdory ostatních studentů, kteří se snaží překazit jejich sny, Troy a Gabriella dále přetrvávají a povzbuzují ostatní okolo. Nakonec Troy a Gabriella vyhrají hlavní role v muzikálu i přes intriky Sharpay a Ryana.

zdroj : TADY

 
 

Reklama