______________________________________________________________________

CELEBRITY / SERIÁLY / FILMY

______________________________________________________________________

PROBÍHÁ REKOSTRUKCE BLOGU

Jonas Brothers

Kevin Jonas se oženil!!

15. ledna 2010 v 16:40 | S@rka
Tak tohle je vážně síla, čtěte:-)


Exkluzivní info ze svatby Kevina z Jonas Brothers...


Dlouho očekávanou zprávu nedávno oznámil Kevin Jonas (22). Po dlouholetém chození se oženil se svojí snoubenkou Danielle Delease (23).

Své ano si pár řekl v sobotu 19. prosince na zámku Oheka na Long Islandu. Obřad byl soukromý, takže žádní novináři na něj neměli přístup.

Kevin a Danielle pak ale reportérům vzkázali: "Jsme opravdu moc šťastní, že jsme se konečně vzali a že jsme tyto vzácné chvíle mohli prožít jen s našimi rodinami, přáteli a těmi nejbližšími!"

Pár exkluzivních se do médií ale přeci jen dostalo. "Danielle procházela uličkou v úžasných šatech," prozradila jedna z účastnic obřadu a pokračovala: "Kevin se do té doby usmíval, když jí ale spatřil, otevřel pusu a doslova zíral. Vypadala božsky!"

Potom Kevin a Danielle pronesli slib a svatba se rozjela v tradičním duchu. "Nechyběl novomanželský tanec, ani házení kytice," svěřil ještě jeden z hostů.

Na svatbě samozřejmě nechyběl zbytek Jonas Brothers, tedy Nick a Joe, ani jejich kamarádka Demi Lovato. Kevin a Danielle si svůj vyjímečný den skvěle užili a hned po svatební noci se vydali na líbánky do Mexika.
bravogirl.cz

Jonas Brothers - fotky

14. září 2009 v 20:30

Tak tady máme takový úvod do seriálu v podobě obrázků, doufejme, že seriál bude alespoň tak hezký jako tyto obrázky :-)


 
 

Reklama