______________________________________________________________________

CELEBRITY / SERIÁLY / FILMY

______________________________________________________________________

PROBÍHÁ REKOSTRUKCE BLOGU

Selena Gomez

Photoshoot Selena Gomez

3. února 2010 v 15:07
Krásný nový Shoot Sel!Pro zvětšení do původní velikosti klikni na obrázek
Selena Gomez a Nick Jonas! Jsou spolu?

2. února 2010 v 18:16
O vztahu Seleny Gomez (17) a Nicka Jonase (17) se toho napsalo už hodně. Kdo se s kým rozešel a jestli spolu vůbec kdy chodili, se probírá pořád dokola! Jak je to ale doopravdy?

Nick říká: "Jsem single!" A Selena? "Jsme jen přátelé!" Světem showbyznysu ale neustále kolují jejich společné fotky a vzájemné doteky na nich, nejsou ničím neobvyklým.

Teď se navíc objevily obrázky z Chicaga, na kterých Selena s Nickem společně vystupují z autobusu, který vozí kapelu nejmladšího z bratrů Jonasových The Administration na turné.

Navíc se objevily i zaručené zprávy, že Selena byla na Nickově koncertě v Detroitu a při songu Stay dojatě plakala. Říká se totiž, že tenhle hit složil Nick právě pro ni.

Vypadá to tedy, že teď je z Nicka a Seleny opravdový pár...Mrkni na video, jak Selena s Nickem vystupují z autobusu
Co na to říkáte vy??

Selena Gomez songs

2. února 2010 v 17:43
Pár skvělých písniček Seleny Gomez

klik na Celý článek

Selena Gomez-Naturally (Live 2010 Performance)

31. ledna 2010 v 12:26

Selena Gomez-Naturally (Live 2010 Performance)


youtube

Den se Selenou Gomez

28. ledna 2010 v 17:26

Den se Selenou Gomez

Už jsi někdy přemýšlela, co asi tak stars dělají celý den? Disney hvězda Selena Gomez (16) si 24 hodin vedla deník, když byla na cestách v Anglii. Začalo to v 8 hodin ráno v Londýně…

8:00 hodin

Ahojky Girl! Ráno si užívám chvíli, kterou mám jen sama pro sebe, protože zbytek dne bývá dost stresující. Na dnešek jsem se špatně vyspala. Dal mi zabrat přechod časových pásem. Moje vnitřní hodiny jsou nastaveny ještě na L. A., tam by teď byla teprve 1 hodina v noci. A kromě toho jsem dneska v noci až do dvou chatovala s kámoši z USA. Tak, teď si dám nejdřív sprchu, abych se pořádně probrala.

8:20 hodin

Nejradši snídám rozpečenou obloženou bagetku. To je mňamka. A co mě dneska všechno čeká? Úplně přesně to nevím. Ráda se nechávám překvapit. Dokonalý přehled má moje mamka, na tu se můžu vždy spolehnout. Většinou mě celý den doprovází a stará se o to, aby do sebe všechny termíny zapadaly. I proto ji miluju!

8:30 hodin

Musím bohužel každý den udělat něco do školy. A to občas není tak snadný úkol - hlavně když jde o matematiku! Když jsem na cestách, mám s sebou DVD, která by mi měla látku přiblížit. Při natáčení mi někdy pomáhá i učitel.

9:30 hodin

Na dnešek je v plánu focení módy. Nejdřív to proberu se stylistkou, jaké looky, make-upy a účesy se budou hodit k jednotlivým outfi tům. Je to skoro neuvěřitelné: ukazuje mi asi 20 párů bot, ze kterých si mám vybrat! To je sen! Focení mě tak bavilo, že jsem úplně zapomněla vzbudit mamku. Ona si totiž dávala v hotelu šlofíka. A jéje:-)

13:00 hodin

Hlad! Na oběd jdeme do baru za rohem, kde se specializují na čínská jídla. Čínská kuchyně je tady fantastická. Myslím, že lepší to nemůže být ani přímo v Číně. Ale anglická kuchyně je taky super! Včera jsme se chtěly s maminou podělit o Shepherd's Pie (zapečené brambory se sekanou), ale skončilo to tak, že jsem to celé slupla sama!

Pusť si Selena Gomez & The Scene - Naturally

13:30 hodin

Vždycky když mám trochu času (jako teď), pustím si na DVD "Přátele". Ty mám s sebou pořád a někdy si je pouštím jen jako zvukovou kulisu. A co mám taky vždycky s sebou: svůj notebook. Jsem totiž závislá na chatu. Tak se snažím nepřerušit kontakt s kamarády, které mám doma. Jakmile mám chvilku, jsem na chatu. Zkusila jsem, jestli je někdo on-line, ale kvůli časovému posunu (sakra!) jsem nikoho nezastihla.

14:00 hodin

Jedeme do BBC studia, kde mám dělat rozhovor. To taky patří k mé práci, ale docela mě to baví. Nejlepší na tom je, že před budovou na mě čekají britští fanoušci. To je šílený! Nikdy bych nevěřila tomu, že mě i v Evropě zná tolik lidí! S pár fanoušky se vyfotím a popovídám si s nimi. Někteří říkají, že by to do mě nikdy neřekli. Mysleli si totiž, že jsem namyšlená:-(

15:00 hodin

Hej, já jsem vlastně v Londýně! A tady prostě MUSÍM jít nakupovat. Takže si s mamčou dáme chvilku volna a vyrážíme do Liberty's. Je to nádherný obchodní dům. Ale věci tady jsou šíleně drahé. Aspoň jsme si vše prohlédly a připadaly jsme si jako opravdové turistky. Je parádní jen tak se toulat městem, aniž by vás někdo poznával.

17:00 hodin

Teď už je ten pravý čas, abych se začala připravovat na večer. Jsem pozvaná na udílení britských filmových a televizních cen. Zatímco mě líčí a upravují, poslouchám hudbu na odreagování. Normálně nejsem před vystupováním tolik nervózní, ale dneska extrémně. Myslím si, že je to kvůli tomu, že je to mé první oficiální vystupování v Evropě. A kromě toho si dnes poprvé v životě můžu vzít luxusní šaty od designéra Matthewa Williamsona!

18:30 hodin

Už to začíná! Ještě než opustíme hotel, pózuju ve svém bombastickém outfitu. O chvíli později už stojím na červeném koberci. Vždycky se pokouším vystupovat uvolněně a vesele. A to není vůbec jednoduché, když jsou kolem vás desítky lidí, fotografů a reportérů.

22:00 hodin

Uf! Už jsem zase v hotelu. Po dlouhém dni se ponořím do vany s pěnou. Pak hupsnu do své noční košilky. Je to tričko od mého taťky, tak mám alespoň pocit, že je někde nablízku. Londýn je úžasný. Proto sem už teď plánuju další výlet. Možná by to mohlo být k mým narozkám (22. července) se všemi mými kamarády. Uvidíme… Dobrou noc!
Selena Gomez a Demi Lovato

23. ledna 2010 v 20:57 | S@rka
Je vidět ža Sel a Demi jsou opravdu kámošky..
Chtějí je média a tohle jsou oni.. na stránkách časopisu:-)
Selena Gomez and friends

23. ledna 2010 v 20:53 | S@rka
Selena Gomez se 3 The Best hvězdami na Disney!!

Tady jsou fotky:

Selena a Miley
Sel a DemiSel a Van


3 fotky Sel

11. ledna 2010 v 22:02 | S@rka
3 úžasné fotky Sel! Klik na cč---

Justin Bieber & Selena Gomez - One Less Lonely Girl

3. ledna 2010 v 11:11 | S@rka
Justin Bieber & Selena Gomez - One Less Lonely Girl - New Years 2010 Times Squareyoutube.com

Vánoční rozhovor se Selenou Gomez

17. prosince 2009 v 19:25 | S@rka
Ahojky, tady je malý bleskový Vánoční rozhovor se Selenou Gomez!! Mrkněte na něj


Co plánuješ na svátky!
Sel: Pojedu domů do Texasu. Konečně

Jaká jsou tipická jídla, která jíte o Váncích?
Sel: Domácí nádivku a tvarohový koláč s dýní.

Máš nějaké vánoční zvyky?
Sel: Vždy zakončuju zdobení vánočního stromku tím, že na něj pověsím andělíčka:-)

Máš vánoční přání?
Sel: Aby byla moje rodina zdravá a šťastná
zdroj: BravoGirl!
 
 

Reklama