______________________________________________________________________

CELEBRITY / SERIÁLY / FILMY

______________________________________________________________________

PROBÍHÁ REKOSTRUKCE BLOGU

Zac Efron

Zac Efron pokukuje po nové roli!

25. ledna 2010 v 19:04 | S@rka

Zac Efron pokukuje po nové roli!


Zaca Efrona (22) už nebaví být jen hvězdou High School Muzical, nové filmy proto natáčí ostošest! Brzy se tak na něj můžeme těšit v dramatu Já a Orson Welles nebo ve fantasy Život a smrt Charlieho Clouda.

Zacovi ale nestačí ani tyto role a nedávno se svěřil s tím, že by si rád zahrál v pokračování komedie Pařba ve Vegas (The Hangover).

"Ta role je mým snem. Myslím, že celý ten film je úžasný a rozhodně si pokračování zaslouží," svěřil se Zac Efron.

Režisér Todd Phillips na dalším dílu této bláznivé komedie pilně pracuje a s filmováním by rád začal ještě koncem tohoto roku.

A co říkají na to, že by se Zac ve filmu objevil, další herci? Jsou nadšeni. "Mám tohohle kluka rád, podle mě je opravdu vtipnej," sdělil Ed Helms a vzkázal mu: "Vítej v partě Zacu!" Zdá se tedy, že se Zacem se už do dalšího dílu počítá...

Zac Efron-Troy Bolton

19. července 2009 v 21:23

Životopis

Americký herec Zac Efron se narodil v San Luis, Obispo v Californii, 18.října 1987. Rodiče jsou David Efron a Starla Baskett. Když mu bylo 11 let jeho rodiče si všimli jeho schopností ve zpěvu a tak Zac začal brát lekce zpěvu a poprvé si zahrál v muzikálu: Gypsy. Dostal role v hrách Peter Pan, The Music Man, Mame, Little Shop of Horrors.

Na střední škole si všimla jeho potenciálu učitelka dramatických umění a kontaktovala svého přítele filmového agenta, tak Zac začal hostovat v několika seriálových rolích a to ho pilotovalo do televize. V roce 2002 si Zac zahrál v Kriminálce Miami, kde ztvárnil postavu která byla obviněna z vraždy svého účetního. V letech 2004-2005 ztvárnil roli Camerona Bale v seriálu od WB Summerlad.

Za roli ve filmu Miracle Run (2004) dostal pochvalu kritiků. Dalším filmem byl DerbyStallion (2005), který měl problém najít distributora a přišel do kin až v prosinci 2006. V roce 2006 hrál také v mega hitu High School Musical (HSM), který vidělo přes 38 milionů diváků v USA. Hodně lidí bylo zmateno jeho zpěvem v HSM. Zac Efron nemohl uzpívat vyšší tony a tak některé songy byli smíšené s hlasem zpěváka Audrew Seeley. Ve druhém pokračování zpívá už "pouze" on sám.Objevil se také v roli Linka Larkina ve velkorozpočtovém muzikálu Hairspray. Zahrál si také v seriálech Námořní vyšetřovací služda a Pohotovost.Jeho přítelkyní je Vanessa Hudgens,známá rovněž z Muzikálu ze střední.Troy Bolton

je kapitán Tygrů, baketbalového týmu na Est High a zárověň asi nejznámější kluk na škole! Jednoho dne po novém roce nastoupí do školy jeho budoucí láska Gabriella, se kterou se už potkal jednou na silvestrovské párty. Z Troye, nejslavnějšího basketbalisty se stává v tu ránu nejslavnější zpěkák na škole.
Cesta ke školnímu muzikálu je dlouhá, ale Troy s Gabriellou a kámošek Chadem snad nějak zvládnou!


 
 

Reklama